Medzinárodný veľtrh nábytku a interiérového designu

Dovoľujeme si Vás informovať a zároveň pozvať k účasti na medzinárodnom veľtrhu MOBITEX 2018, ktorý sa bude konať v dňoch 27. februára – 2. marca 2019 na výstavisku v Brne. Medzinárodný veľtrh nábytku a interiérového designu MOBITEX predstavuje najnovšie trendy  vybavenia interiéru a doplnky na bývanie. Tvoria tak alternatívnu ponuku nábytku a interiérového vybavenia v porovnaní s obchodným reťazcom. Pravidelne sa na veľtrhu prezentujú poprední výrobcovia a dodávatelia nábytku a bytového vybavenia na českom trhu.

Hlavnou témou veľtrhu je projekt Chytré bývanie, ktoré spája Stavební veletrh Brno, veľtrh DSB - Dřevo a stavby a veľtrh nábytku a interiérového designu MOBITEX. Na praktických ukážkach bude možné vidieť, ako môže fungovať inteligentná domácnosť   v praxi - využitie rôznych druhov stavebných materiálov, technológií, nábytku a designu v prepojení s mobilnými a smart zariadeniami.

Kľúčovými témami ostáva kvalitný, zdravotne nezávadný nábytok, bytový textil a doplnky a exponátové súťažné prehliadky Grand Prix Mobitex v sekciách VYSTAVOVATEĽ a ŠTUDENT.

CENOVÉ PODMIENKY – Uvedené ceny sú bez DPH

Registračný poplatok vystavovateľa 4 000,– Kč

Registračný poplatok pre spoluvystavovateľa 3 000,- Kč

Výstavná plocha:  do 15.11.2018         od 16.11.2018

krytá               1.300,00 Kč/m2             1.495,00 Kč/m2                                 

voľná                 800,00 Kč/m2             920,00 Kč/m2                                                                           

Uvedené ceny sú bez DPH.

Výhodné balíčky:

Výstavná plocha, registračný poplatok, výstavba expozície, vybavenie a technické prívody – všetko za jednu cenu!

Ak sa rozhodnete vystavovať, radi Vám pošleme bližšie informácie a odpovieme na Vaše otázky. Viac informácií o veľtrhu nájdete na internetovej stránke www.mobitex.cz.