Medzinárodný veľtrh bezpečnostnej techniky a služieb

Dovoľujeme si Vás informovať a zároveň pozvať k účasti na medzinárodnom veľtrhu požiarnej techniky a služieb PYROS a na medzinárodnom veľtrhu bezpečnostnej techniky a služieb ISET, ktoré sa budú konať v dňoch 29. 05.  – 01. 06. 2019 na výstavisku v Brne. Špecializovaný veľtrh určený predovšetkým odborníkom z oblasti požiarnej ochrany, činnosti integrovaného záchranného systému, ochrany zdravia, života a majetku. Veľtrh je vo svojom odbore jednotkou v ČR  s dlhoročnou tradíciou  – prvý ročník sa konal už v roku 1972. Je jedinečnou príležitosťou získať prehľad o fungovaní integrovaného záchranného systému a jeho jednotlivých zložkách.

Veľtrh ISET ponúka komplexnú prezentáciu technológií na ochranu a bezpečnosť života, informácií a majetku. Hlavnou témou je kybernetická bezpečnosť a jej význam v súčasnom svete. Veľtrh je veľmi vhodnou príležitosťou predstaviť ponuku riešení pre kybernetickú bezpečnosť kvalitnej návštevníckej klientele aj vystavujúcim firmám komplexu bezpečnostných veľtrhov. Prítomní budú predstavitelia verejnej sféry, bezpečnostných a ozbrojených zložiek, ktorých kybernetická bezpečnosť zaujíma. Paralelne sa na brnianskom výstavisku koná medzinárodný veľtrh obrannej a bezpečnostnej techniky IDET.

V roku 2017 sa na veľtrhoch PYROS a ISET prezentovalo 120 firiem zo 16 krajín a bránami výstaviska prešlo viac ako 30 000 návštevníkov. Na súbežnom veľtrhu IDET sa zúčastnilo 388 firiem z 30 krajín.

Uzávierka  prihlášok pre vystavovateľov PYROS/ISET je do 15.02.2019.

CENOVÉ PODMIENKY – Uvedené ceny sú bez DPH

Registračný poplatok vystavovateľa 5 000,– Kč

Registračný poplatok pre spoluvystavovateľa 3 000,- Kč

Výstavná plocha:

Krytá:            2 900,- Kč

Voľná:           1 500,- Kč

Príplatky:      rohový stánok 5%, U – stánok 10% a ostrovný stánok 10%

Ak sa rozhodnete vystavovať, radi Vám pošleme bližšie informácie a odpovieme na Vaše otázky. Viac informácií o veľtrhu nájdete na internetovej stránke www.bvv.cz/pyros a www.bvv.cz/iset.  

Spoločnosť ALFAcon, s.r.o. (Zastúpenie Veletrhy Brno, a.s. pre Slovenskú republiku) s finančnou podporou Veletrhy Brno, a.s. organizuje bezplatné autobusové zájazdy (bezplatná doprava a vstup) na medzinárodný veľtrh IDET 2019.

Ak by ste mali záujem a naplnili kapacitu autobusu/autobusov (45-miestne autobusy, min. počet účastníkmi obsadených miest v autobuse je 35), radi Vám ho poskytneme na základe napísanej objednávky, ktorá musí obsahovať:

- VEC: Žiadosť o bezplatnú obojsmernú autobusovú dopravu, (doprava + vstup zdarma)

- počet autobusov

- dátum odchodu (ľubovoľný, od 29. – 31.05 2019)

- miesto odchodu (presná adresa, kde má byť autobus/y pristavený/é)

- čas odchodu na výstavisko

- predbežný čas odchodu z výstaviska (výstavisko je pre návštevníkov otvorené od 09:00 – 18:00 hod.)

- menný zoznam účastníkov (meno a priezvisko, adresa pracoviska)

Poistenie nezabezpečujeme!

Objednávku spolu s menným zoznamom účastníkov, Vás prosím poslať na info@alfacon.sk

Keďže je o autobusy veľký záujem, prosím Vás o skorú objednávku!

Po obdržaní Vašej objednávky s menným zoznamom, Vám budeme môcť zabezpečiť autobus a následne Vám budú zaslané ďalšie informácie e-mailom a poštou.

Prihlásiť sa môžu aj jednotlivci alebo väčšie skupiny záujemcov do 22. 05. 2019 na tel. čísle 02/5262 1232, 0911/603 306 alebo zaslať e-mail na info@alfacon.sk  

Autobusy pre jednotlivcov alebo väčšie skupiny odchádzajú 29.05., 30.05., 31.05. 2019. Autobusy budú odchádzať z parkoviska pred budovou Istropolisu, Trnavské mýto, Bratislava,     o 7: 45 hod.

Vyhradzujeme si právo, že v prípade malého záujmu o účasť na zájazdoch, bude zájazd zrušený, resp. presunutý na iný termín. V takomto prípade budeme záujemcov kontaktovať!

Po Vašom prihlásení sa na zájazd Vám zašleme kód, ktorý zadáte na nami uvedenom odkaze, vypíšete registračný formulár a na kontaktný e-mail Vám systém zašle jednodennú vstupenku – zdarma, ktorú prosím vytlačiť a vziať so sebou na veľtrh, bez nej nie je návšteva veľtrhu zdarma možná.

Viac o veľtrhoch nájdete na www.idet.cz, www.pyros.cz, www.iset.cz.