medzinárodný odborný veľtrh vysokokvalitných riešení pre lekárske technológie

Dovoľte nám, informovať Vás o Svetovom fóre medicíny – medzinárodný odborný veľtrh   s kongresom MEDICA, ktorý sa uskutoční v dňoch 18. - 21. novembra 2019 na výstavisku v Düsseldorfe.

Súčasne s veľtrhom MEDICA bude prebiehať veľtrh high-tech riešení pre zdravotnícku techniku COMPAMED.

Na veľtrhu MEDICA v Düsseldorfe očakáva návštevníka viac ako 5.200 vystavovateľov zo 71 krajín, rozdelených do 7 ťažiskových veľtržných sekcií, ako aj bohatý medzinárodný konferenčný program. Bránami výstaviska prešlo viac ako 123 000 návštevníkov. Na paralelne konanom veľtrhu COMPAMED sa bude opäť prezentovať vyše 700 medzinárodných vystavovateľov.

MEDICA ponúka bezplatné fóra, rozdelené na: MEDICA ECON FORUM, MEDICA LABMED FORUM, MEDICA HEALTH IT FORUM, MEDICA CONNECTED HEALTHCARE FORUM mit MEDICA App COMPETITION, MEDICA TECH FORUM a MEDICA WOUND CARE FORUM, MEDICA MEDICINE + SPORTS CONFERENCE, MEDICA PHYSIO CONFERENCE, International Conference on Disaster and Military Medicine,

Novinkou bude projekt MEDICA START-UP PARK, v ktorom mladí podnikatelia predstavia trendy budúcnosti v medicínskej technológii.

Ceny za m2 podlahovej plochy:

radový stánok (1 strana otvorená)               249,00 €/m²

rohový stánok (2 strany otvorené)               258,00 €/m²

hlavový stánok (3 strany otvorené)              261,00 €/m²

ostrovný stánok (4 strany otvorené)            270,00 €/m²

vonkajšia plocha                                            162,00 €/m²

poplatok za spoluvystavovateľa                   880,00 €

mediálny poplatok                                         485,00 €

V ponuke Messe Düsseldorf sú aj kompletné balíčky výstavných stánkov. V prípade Vášho záujmu Vám zašleme bližšie informácie.

Viac o podmienkach a  informáciách o veľtrhu nájdete na stránke www.medica.de a www.compamed.de.

Radi by sme Vás pozvali na Svetové fórum medicíny – medzinárodný odborný veľtrh s kongresom MEDICA, ktorý sa uskutoční v dňoch  18. - 21.11.2019 na výstavisku v Düsseldorfe.

Súčasne s veľtrhom MEDICA bude prebiehať veľtrh high-tech riešení pre zdravotnícku techniku COMPAMED.Veľtrh COMPAMED nájdete v halách 8a a 8b. Veľtrh MEDICA nájdete v halách 3-7 a  9-17.

Brány výstaviska budú pre návštevníkov otvorené od 10:00 – 18:00 hod.

Na poslednom veľtrhu MEDICA v Düsseldorfe sa prezentovalo 5.273 vystavovateľov zo 70 krajín, rozdelených do 7 ťažiskových veľtržných sekcií, ako aj bohatý medzinárodný konferenčný program. Na paralelne konanom veľtrhu COMPAMED sa prezentovalo vyše 700 medzinárodných vystavovateľov. Viac informácií nájdete na stránke www.medica.de a www.compamed.de.

Cena  jednodennej vstupenky na veľtrh je v predpredaji  cez online systém 30 €, cena vstupenky v pokladni je 80 €.

Cena štvordennej vstupenky cez online systém  je 89 €, cena vstupenky v pokladni je 209 €.         

Cena katalógu je 23 €.                       

Ceny za vstupenky na konferencie MEDICA MEDICINE + SPORTS CONFERENCE, MEDICA PHYSIO CONFERENCE nájdete na stránke www.medica.de.

*Vstupenky sú použiteľné na cestu tam a späť na výstavisko ako lístky na všetky prostriedky hromadnej dopravy pod označením VRR, kategória Preisstufe D(u dopravcu DB 2. trieda,len bezpríplatkové vlaky)

Vstupenky si môžete objednať cez online systém po Vašej registrácii na https://shop.messe-duesseldorf.de alebo si ich objednať cez našu spoločnosť.

My Vám vystavíme zálohovú faktúru, po prijatí platby, systém vystaví voucher, , ktorý Vám zašleme a Vy si ho online zaregistrujete, doplníte Vaše osobné údaje a na e-mailovú adresu Vám systém zašle vstupenku s čiarovým kódom, ktorý priložíte k turniketu priamo na výstavisku.

V prípade Vášho záujmu o letenky alebo ubytovanie v čase konanej akcie, Vám výhodnú ponuku vypracuje náš výhradný partner TUCAN, cestovná agentúra, s.r.o. Bratislava na základe Vašich požiadaviek.

Kontakt: TUCAN, cestovná agentúra, s.r.o., tel.: 02/2072 2685, mobil: 0911 608 938, e-mail.: tucan@tucan.sk

Veríme, že Vás naša ponuka osloví a navštívite veľtrhy MEDICA a COMPAMED v Düsseldorfe.