Medzinárodný veľtrh obrannej a bezpečnostnej techniky

Dovoľujeme si Vás informovať a zároveň pozvať k účasti na medzinárodnom veľtrhu IDET 2019, ktorý sa bude konať v dňoch  29.  – 31. 05. 2019 na výstavisku v Brne. Medzinárodný veľtrh obrannej a bezpečnostnej techniky IDET je významnou prehliadkou obranných a bezpečnostných technológií v strednej Európe so silnou medzinárodnou účasťou vystavovateľov a odborných návštevníkov. Je koncipovaný ako pre exportnú platformu tak aj pre český obranný a bezpečnostný priemysel. Veľtrh sa koná s podporou a za účasti najvýznamnejších politických a vojenských predstaviteľov Českej republiky. Najväčším vystavovateľom je Ministerstvo obrany ČR a Armáda ČR. Veľtrh navštívi zahraničná armádna delegácia a delegácia zahraničných ministerstiev obrany na vyzbrojovanie z 20 štátov sveta. Súbežne s veľtrhom IDET sa koná Medzinárodný veľtrh požiarnej techniky a služieb PYROS a Medzinárodný veľtrh bezpečnostnej techniky a služieb ISET.

V roku 2017 sa na veľtrhu IDET prezentovalo 388 firiem z 30 krajín, na veľtrhoch PYROS a ISET 127 firiem zo 16 krajín a bránami výstaviska prešlo takmer 33 000 návštevníkov.

Uzávierka prihlášok pre vystavovateľov veľtrhu IDET je do 30.11.2018.

CENOVÉ PODMIENKY – Uvedené ceny sú bez DPH

Registračný poplatok vystavovateľa 9 000,– Kč

Registračný poplatok pre spoluvystavovateľa 3 000,- Kč

Výstavná plocha:

Krytá:            6 900,- Kč

Voľná:           2 500,- Kč

Príplatky:      rohový stánok 5%, U – stánok 10% a ostrovný stánok 10%

Termínová zľava

Vystavovateľovi, ktorý podá Záväznú prihlášku k účasti do 30. 11. 2018 a súčasne uhradí prvú zálohovú faktúru v termíne jej splatnosti, bude pri doúčtovaní plochy poskytnutá termínová zľava vo výške 10%.

Ak sa rozhodnete vystavovať, radi Vám pošleme bližšie informácie a odpovieme na Vaše otázky. Viac informácií o veľtrhu nájdete na internetovej stránke www.idet.cz.

Tešíme sa na budúcu spoluprácu.                                                     

Spoločnosť ALFAcon, s.r.o. (Zastúpenie Veletrhy Brno, a.s. pre Slovenskú republiku) s finančnou podporou Veletrhy Brno, a.s. organizuje bezplatné autobusové zájazdy (bezplatná doprava a vstup) na medzinárodný veľtrh IDET 2019.

Ak by ste mali záujem a naplnili kapacitu autobusu/autobusov (45-miestne autobusy, min. počet účastníkmi obsadených miest v autobuse je 35), radi Vám ho poskytneme na základe napísanej objednávky, ktorá musí obsahovať:

- VEC: Žiadosť o bezplatnú obojsmernú autobusovú dopravu, (doprava + vstup zdarma)

- počet autobusov

- dátum odchodu (ľubovoľný, od 29. – 31.05 2019)

- miesto odchodu (presná adresa, kde má byť autobus/y pristavený/é)

- čas odchodu na výstavisko

- predbežný čas odchodu z výstaviska (výstavisko je pre návštevníkov otvorené od 09:00 – 18:00 hod.)

- menný zoznam účastníkov (meno a priezvisko, adresa pracoviska)

Poistenie nezabezpečujeme!

Objednávku spolu s menným zoznamom účastníkov, Vás prosím poslať na info@alfacon.sk.

Keďže je o autobusy veľký záujem, prosím Vás o skorú objednávku!

Po obdržaní Vašej objednávky s menným zoznamom, Vám budeme môcť zabezpečiť autobus a následne Vám budú zaslané ďalšie informácie e-mailom a poštou.

Prihlásiť sa môžu aj jednotlivci alebo väčšie skupiny záujemcov do 22. 05. 2019 na tel. čísle 02/5262 1232, 0911/603 306 alebo zaslať e-mail na info@alfacon.sk  

Autobusy pre jednotlivcov alebo väčšie skupiny odchádzajú 29.05., 30.05., 31.05. 2019. Autobusy budú odchádzať z parkoviska pred budovou Istropolisu, Trnavské mýto, Bratislava, o 7: 45 hod.

Vyhradzujeme si právo, že v prípade malého záujmu o účasť na zájazdoch, bude zájazd zrušený, resp. presunutý na iný termín. V takomto prípade budeme záujemcov kontaktovať!

Po Vašom prihlásení sa na zájazd Vám zašleme kód, ktorý zadáte na nami uvedenom odkaze, vypíšete registračný formulár a na kontaktný e-mail Vám systém zašle jednodennú vstupenku – zdarma, ktorú prosím vytlačiť a vziať so sebou na veľtrh, bez nej nie je návšteva veľtrhu zdarma možná.

Viac informácií o veľtrhoch nájdete na www.idet.cz, www.pyros.cz, www.iset.cz.