Medzinárodný veľtrh obrannej a bezpečnostnej techniky

Dovoľujeme si Vás informovať a zároveň pozvať k účasti na medzinárodnom veľtrhu IDET 2019, ktorý sa bude konať v dňoch  29.  – 31. 05. 2019 na výstavisku v Brne. Medzinárodný veľtrh obrannej a bezpečnostnej techniky IDET je významnou prehliadkou obranných a bezpečnostných technológií v strednej Európe so silnou medzinárodnou účasťou vystavovateľov a odborných návštevníkov. Je koncipovaný ako pre exportnú platformu tak aj pre český obranný a bezpečnostný priemysel. Veľtrh sa koná s podporou a za účasti najvýznamnejších politických a vojenských predstaviteľov Českej republiky. Najväčším vystavovateľom je Ministerstvo obrany ČR a Armáda ČR. Veľtrh navštívi zahraničná armádna delegácia a delegácia zahraničných ministerstiev obrany na vyzbrojovanie z 20 štátov sveta. Súbežne s veľtrhom IDET sa koná Medzinárodný veľtrh požiarnej techniky a služieb PYROS a Medzinárodný veľtrh bezpečnostnej techniky a služieb ISET.

V roku 2017 sa na veľtrhu IDET prezentovalo 388 firiem z 30 krajín, na veľtrhoch PYROS a ISET 127 firiem zo 16 krajín a bránami výstaviska prešlo takmer 33 000 návštevníkov.

Uzávierka prihlášok pre vystavovateľov veľtrhu IDET je do 30.11.2018.

CENOVÉ PODMIENKY – Uvedené ceny sú bez DPH

Registračný poplatok vystavovateľa 9 000,– Kč

Registračný poplatok pre spoluvystavovateľa 3 000,- Kč

Výstavná plocha:

Krytá:            6 900,- Kč

Voľná:           2 500,- Kč

Príplatky:      rohový stánok 5%, U – stánok 10% a ostrovný stánok 10%

Termínová zľava

Vystavovateľovi, ktorý podá Záväznú prihlášku k účasti do 30. 11. 2018 a súčasne uhradí prvú zálohovú faktúru v termíne jej splatnosti, bude pri doúčtovaní plochy poskytnutá termínová zľava vo výške 10%.

Ak sa rozhodnete vystavovať, radi Vám pošleme bližšie informácie a odpovieme na Vaše otázky. Viac informácií o veľtrhu nájdete na internetovej stránke www.idet.cz.

Tešíme sa na budúcu spoluprácu.